O NAS


Delikatesy Piast

TRADYCJA

Jesteśmy z Państwem już od ponad 20 lat! To dla Was dostarczamy codziennie świeże produkty najwyższej jakości, często ekskluzywne i niespotykane nigdzie indziej.

Delikatesy Piast to bardzo dobrze rozpoznawalna na opolskim rynku marka – i to dosłownie! Mieścimy się w samym centrum miasta, tuż pod Ratuszem.

WYGODNE ZAKUPY!

Od teraz zakupy w naszym sklepie są jeszcze łatwiejsze!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pierwszy w Opolu sklep spożywczy dostępny w internecie. Na stronie Delikatesów Piast znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, które można nabyć również podczas wizyty w naszym sklepie stacjonarnym.

Nie wychodząc z domu lub pracy, w przyjemny i nie pochłaniający czasu sposób, mogą Państwo wybierać spośród kilku tysięcy produktów. Wystarczy złożyć zamówienie, a my dostarczymy zakupy pod same drzwi!

CAŁY ŚWIAT NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

Tylko u nas mogą Państwo wybierać produkty pochodzące z całego świata. Oferujemy wina i alkohole z wielu zakątków globu, cenionych za wyjątkowy i niepowtarzalny smak. Można spróbować własnych sił z kuchnią kontynentalną. Sprowadzamy wiele wyjątkowych składników, dzięki którym możliwe będzie przygotowanie wielokulturowych dań i deserów.

Dziękujemy za wybór naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!